Par mums

Floristikas meistardarbnīca Grieta darbību sāka 2000.gada 15.septembrī. Strādājam 2 virzienos – izglītība un pakalpojumi, jo esam pārliecinātas, ka labs skolotājs ir tāds, kurš pats ir priekšzīmīgs darba darītājs.

Ieva Ģērmane – skolas pedagoģe un profesionāla meistare. Florista Amata meistare (diploms 2006.gadā). Floristika ir Ievas dzīves veids, Būdama arī agronome-dārzniece (Latvijas Lauksaimniecības universitātes diploms 1996.gadā), viņa ne tikai pazīst puķes un citus augus, bet patiešām spēj ar viņiem sarunāties, viņa zina ko kurš augs darīs konkrētajā situācijā (vasaras tveicē vai ziemas salā, vai šo ziedu var iespraust oāzē, līmēt, teipēt), kad un kā ko darīt. Viņas tālruņa numurs bieži ir aizņemts, jo klienti, kolēģi un skolnieki bieži prasa viņas padomu. Viņa ir viena no Latvijas labākajām floristēm.
Ligita Danenberga - skolas un firmas administratore. Florista Amata meistare (LAK diploms 2000.gadā). "Lauku avīzes" izdoto žurnālu "Floristikas prakse" un "Ziedi un svētki" autore. Interese par dizainu un tehnoloģijām piesaistījusi Ligitu Latvijas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultātei, kur ieguvusi profesionālo maģistra grādu un inženiera - tehnologa kvalifikāciju (1979.gadā). Vēl joprojām saista viss jaunais un neparastais, tādēļ cenšas apgūt dažādas prasmes, 2002.gadā ieguvusi Pedagoģijas maģistra grādu un intensīvi strādā pie dažādu mācību programmu un metodisko materiālu veidošanas. Veido, pārzin un vada tālmācības programmu: http://moodle.ziedipuke.lv/Sandra Strēle – skolas pedagoģe, māksliniece. Beigusi Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolu un Tallinas mākslas institūtu. Izveidojusi 10 personālizstādes, piedalījusies vairāk kā 20 dažādās izstādēs Latvijā, Igaunijā un Vācijā. Kopš 1990. gada veidojusi scenogrāfiju un kostīmus ap 20 skatuves uzvedumiem. Māca krāsu mācību.

Inga Straupe - LLU bioloģijas pasniedzēja, profesore, absolvējusi LU Bioloģijas fakultāti1984.g.
Mūsu skolā māca Botāniku un dendroloģiju.